Konventsionaalne õekutse

Tõeline staar

Järeleproovitud, usaldusväärne ja hinnatud nii kasutajate kui ka paigaldajate poolt – C-TECi 800 Series konventsionaalne õekutse kutsesüsteemid on Ühendkuningriigis ühed menukamad ja sobivad ideaalselt kasutamiseks era-, äri- või eluhoonetes või avaliku sektori hoonetes, et kohalviibijad, töötajad või patsiendid saaksid vajadusel abi kutsuda. Meie lai abiseadmete valik hõlmab nöörlüliteid, teatenuppe, indikaatorlampe, kaugalarme, releesid ja teatelüliti mooduleid, mida saab kasutada süsteemide loomiseks hotellides, puhkekeskustes, hooldekodudes, hooldusasutustes, poodides, kontorites ja mujalgi. Ei möödu sekunditki, ilma et keegi kuskil vajutaks C-TECi kutsunginuppu.

Kõik kontrolli all

Paindlikud, töökindlad ning hotellide, puhkekeskuste, hooldekodude, poodide ja kontoriruumide jaoks suurepäraselt sobivad C-TECi 800 Series juhtmoodulid eristavad kaht kutsungitüüpi – tava- (pidev toon) ja hädaabikutse (vahelduv toon). Sobib suurepäraselt kasutamiseks mitme tsooniga tualettruumide, riietus / küsitlusruumide alarmisüsteemides ning infrapunaga töötatavates paanikahäiretest teavitavates lahendustes. Valikus on 4, 8, 10 ja 20 tsooniga variandid ning suuremate süsteemide puhul ka laiendusseadmed ja repiiterid.

Vaata tooteid
Konventsionaalne õekutse hotellide, puhkekeskuste, hooldekodude, poodide ja kontoriruumide jaoks
Konventsionaalne õekutse Alarmisireenid ja visuaalsed häireseadmed

Konventsionaalne õekutse alarmisireenid ja visuaalsed häireseadmed

C-TECi kvaliteetsed indikaatorlambid ja sumistid aitavad tagada, et töötajad oleksid kutsest teadlikult. See on eriti oluline hooldusasutustes. Lisaks on kättesaadaval stiilsed roostevabast terasest variandid prestiižsemate projektide või suurema vandalismiohuga alade jaoks.

Vaata tooteid

Piisab lihtsalt tõmbamisest

Valgest vastupidavast plastist valmistatud C-TECi nöörlüliti (NC807) edastab 800 Series kutsesüsteemile tavakutse. Lisaks on võimalik tellida vahetusnööre, kusjuures valikus on kaks erinevat komplekti – nailonist nööriga komplekt (NCP-12) ja universaalne antibakteriaalse puhastatava nööriga komplekt (NCP-13). Need sobivad suurepäraselt olemasolevate nöörlülitite ja valgustuslülitite välja vahetamiseks.

Vaata tooteid
Konventsionaalne õekutse nöörlüliti NC807 C-TEC
Konventsionaalne õekutse jälgimispunkt teavitamiseks ja jälgimiseks C-TEC

Turvaline

Ideaalne ravimikappide, tagavaraväljapääsude, raha hoidvate kontorite ja laoruumide jälgimiseks, et vältida kõrvaliste isikute ligipääsu. Võtme või nupuga käitatavad 800 Series jälgimispunkte on lisaks võimalik kasutada töötajate teavitamiseks uksekellast, telefonikõnest või masinatega seotud tõrgetest.

Vaata tooteid

Teatamine

Lai valik teatenuppe igaks olukorraks! Leidke endale sobiv lahendus tavaliste, hädaolukordadeks mõeldud, nupu või magnetiga lähtestatavate, IP65 veekindlusega, saunas kasutatavate ja roostevabast terasest variantide seast. C-TECi 800 Series kutsesüsteemile ei saa vastu ükski konkurent.

Vaata tooteid
C-TEC Konventsionaalne õekutse teatenupp
C-TEC Konventsionaalne õekutse releed, sisendite laiendus

Hõlpsalt laiendatav

Toodame mitmeid erinevaid seadmeid – releedest, sisendite laiendustest multifunktsionaalsete teatelüliti moodulite ja isikukutse saatjateni – mille eesmärk on täiustada või laiendada uusi või juba paigaldatud 800 Series süsteeme nende sobitamiseks praktiliselt kõikide teiste tootjate seadmetega.

Vaata tooteid

Kiire lähtestamine

Lähtestuspunkt seab süsteemi pärast kutsungile reageerimist tagasi tavaolekusse. Valikus on kolm varianti – nupuga, magnetiga ja võtmega lähtestatav. Lähtestusnupud sobivad hästi piiratud ligipääsuga aladele. Kohtadesse, kus inimesed võivad enda kutsungi kogemata tühistada, sobivad aga paremini magneti ja võtmega variandid.

Vaata tooteid
C-TEC Konventsionaalne õekutse lähtestuspunkt nupuga, magnetiga ja võtmega
C-TEC Konventsionaalne õekutse infrapunaga töötavad kutsenupud ja lakke kinnitatavad vastuvõtjad

Inimeste kaitse

Meie laia tootevalikusse kuuluvad ka infrapunaga töötavad kutsenupud ja lakke kinnitatavad vastuvõtjad, mis on mõeldud töötajate kaitsmiseks agressiivsete külastajate, ärritunud patsientide või sissetungijate eest. Nende kasutamisel koos meie 800 Series infrapunasaatjatega on võimalik aktiveerida tava- või hädaabikutse nuppu vajutamata. Parim valik psühhiaatriahaiglate, kõrgendatud turvalisusega üksuste, vanglate ja paljude muude asutuste jaoks.

Vaata tooteid

Suurepärased lisad

Valik alluvaid kutseseadmeid, sealhulgas teisaldatavad liikumisandurid, juhtmega appikutsenupud, survematid ja pesad, mis on kõik mõeldud tavakutsete saatmiseks 800 Series kutsenupu kaugpesa kaudu.

Vaata tooteid
C-TEC Konventsionaalne õekutse kutseseadmed
C-TEC Konventsionaalne õekutse NC951 häirekomplekt

Kontroll piiratud alade üle

Meie juhtiv NC951 hõlpsalt kasutatav tualettruumi häirekomplekt sisaldab kõike vajalikku standardi BS8300 nõuetele vastava ühe tsooniga hädaabikutsete süsteemi loomiseks. Komplekti kuulub stiilne kahe nupuga juhtmoodul, nöörlüliti, indikaatorlamp koos sireeniga ja lähtestuspunkt koos helialarmiga. Süsteeme on võimalik hõlpsalt laiendada toetama kuni kolme täiendavat 800 Series kutsesüsteemi.

Vaata tooteid

C-TEC Eesti (E-R 8:30-17:00)

TALLINN (Järveotsa tee 50c,13520)
E-post: info@bkeesti.ee
Info: (+372) 65 06 901
Tehniline tugi: (+372) 60 900 25

TARTU (Tähe 106b, 50107)
E-post: tartu@bkeesti.ee
Info: (+372) 77 66 000
Tehniline tugi: (+372) 77 65 300

C-TEC Eesti (E-R 8:30-17:00)

TALLINN (Järveotsa tee 50c,13520)
E-post: info@bkeesti.ee
Info: (+372) 65 06 901
Tehniline tugi: (+372) 60 900 25

TARTU (Tähe 106b, 50107)
E-post: tartu@bkeesti.ee
Info: (+372) 77 66 000
Tehniline tugi: (+372) 77 65 300

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade