Konventsionaalne tulekahjusignalisatsioon
Proovitud, usaldatud, austatud.

Kaugeltki mitte tavapärane

C-TECi turuliidrist konventsionaalsete tulekahjusignalisatsioonide valikusse kuuluvad ka meie auhinnalised CFP-seeria 2 kuni 8 tsooniga keskseadmed, oma klassi parimad ActiV-seeria tulekahjuandurid, alarmisireenid ja visuaalsed häireseadmed ning mitmed kasulikud abiseadmed ja toiteallikad. Kõik meie tooted on kavandatud ja toodetud meie tipptasemel peakorteris Inglismaa loodeosas, mis tähendab, et võite olla kindlad seadmete probleemivabas integreeritavuses. Arvasite, et C-TEC toodab ainult tulekahjusignalisatsioonide keskseadmeid? Päris nii see siiski pole.

Tipptehnoloogia

C-TECi võimekas 2 kuni 8 tsooniga CFP keskseade on Ühendkuningriigi enim müüdud konventsionaalne tulekahjusignalisatsioon. Seade on sertifitseeritud standardi EN54-2/4 järgi ning varustatud süvistatud või aluspinnale paigaldatava kena plastkorpusega. See koosneb neljast konventsionaalsest alarmiahelast, tulekahjualarmi releest, tõrkereleest, klassivahetuse ja alarmi sisenditest ning kahest avatud kollektori väljundist (kaugfunktsioon ja lähtestamine). Just paigaldajat silmas pidades kavandatud süsteemil on lai valik seadistusfunktsioone, sealhulgas tsoonide testimise, kattuvuse , tsooni viivituse ja mittelukustuvate tsoonide funktsioonid. Valikus on Standard ja mittelaiendatav Economy versioon.

Vaata tooteid
C-TEC CFP konventsionaalne tulekahjusignalisatsioon
C-TEC ActiV tulekahjuandur

Parim valik on ActiV

C-TECi oma klassi parimatel ActiV tulekahjuanduritel on palju paigaldajasõbralikke omadusi – piisavalt ruumi töötamiseks, kaks ülieredat ja igast suunast nähtavat LED-indikaatorite riba, nutikas anduri/aluse lukustusmehhanism ja ühildumine praktiliselt kõikide tuntud konventsionaalsete keskseadmetega. Valikus on vastavalt standardi EN54-5/7 asjakohastele osadele sertifitseeritud optilised, fikseeritud kuuma-, tõusukiiruse- ja multifunktsionaalsed andurid, mis on kõik toodetud UKs. Pole ime, et nii paljud paigaldajad eelistavad ActiV andureid.

Vaata tooteid

ActiV audiovisuaalsed alarmiseadmed

Lisaks ActiV tulekahjuanduritele toodab C-TEC mitmeid erinevaid võimsaid konventsionaalseid audiovisuaalseid alarmiseadmeid. Seinale, lakke ja alusele kinnitatavad kuni 100 dBA helitugevuse ja ülitõhusa valgussignaaliga alarmisireenid ja visuaalsed häireseadmed on sertifitseeritud vastavalt standardile EN54-3 ja/või 23, toodetud UKs ja kohe kättesaadavad. Kättesaadaval on ka alarmisireenid, milles on kasutatud sama elektroonikat, nagu meie sertifitseeritud helisignaaliga visuaalsetes häireseadmetes.

Vaata tooteid
C-TEC ActiV konventsionaalsed audiovisuaalsed alarmiseadmed

Helistage meile!

Meie pinnale kinnitatava lähtestatava ja vastavalt EN54-11 standardile sertifitseeritud tulekahjuteatenupu kate imiteerib puudutamisel purunevat klaasi. Sellel on kuni 5 minutit nähtavana püsiv pimedas helendav tööaken ja pärast aktiveerimist teatenupu esipaneeli valgustav punane LED ’alarmtäpp’. Tegu on ühe eelistatuima tulekahjuteatenupuga turul. Lisamugavuse pakkumiseks on kättesaadaval ka paigalduspinda süvistatavad kinnitusalused (BF370SP) ja kaitsekatted (BF370SC ).

Vaata tooteid

Igakülgne kaitse tule eest

Alarmisireenide ahelatest jääb puudu? Seadmed aktiveeruvad korralise hoolduse ajal? Vajate varustuse või logiraamatute hoidmiseks vastupidavat hoiuruumi? Vajate kaugindikaatorit kaugemal paikneva anduri jaoks või vibreerivat patja, et anda alarmist teada ka kuulmispuudega inimestele? Kaugindikaatoritest isoleeritavate releedeni, vaigistusnuppudest alarmisireenide ahelate laiendusteni – C-TECi taskukohased tulekahjusignalisatsioonide abiseadmed on olemasolevatest valikutest ühed populaarsemad. Kümneid tuhandeid selliseid seadmeid on juba paigaldatud ning need on praktiline, töökindel ja kvaliteetne täiendus mis tahes päästesüsteemile.

Vaata tooteid

EN54-13 süsteemi stabiilsus

Kas teilt on kunagi küsitud tulekahjusignalisatsioonisüsteemi, mis tagaks vastavuse EN54-13 standardi nõuetele süsteemi komponentide ühilduvuse ja ühendatavuse kohta? Kui vastus on jaatav, siis pakuvad teile kahtlemata huvi meie uued BSI järgi sertifitseeritud liidesekaardid. Meie CFP 2 kuni 8 tsooniga standardse keskseadme ja teatud välisseadmetega ühilduv uus liidesekaart (BF354) ja veajälgimissüsteemid suudavad tuvastada ja teavitada osalistest, algavatest või lühisest põhjustatud tõrgetest AMMU enne seda kui seadmed täiesti rivist välja lähevad. Paljudes Beneluxi riikides juba kohustuslik EN54-13 on tõusnud tähelepanu keskpunkti ka Ühendkuningriigis.

Vaata tooteid

Võim inimestele

Kuna paljudes riikides nõuavad tuleohutust puudutavad seadused, et tulekahjusignalisatsioonisüsteemi toiteallikas peab olema standardi EN54-4 kohaselt sertifitseeritud, oleme töötanud välja C-TEC Series 5 ümberlülitusega digitaalsed hübriidsed LPCB/VDSi sertifikaadiga toiteplokid. Need on ideaalsed kiirega andurite, automaatsete teateedastussüsteemide, aspireerivate suitsuandurite, elektromagnetiliste uksehoidjate, ventilatsioonisüsteemide ja muu sarnase kontrollimiseks. Tootevalikus on 24 V 1,5 A; 3 A ja 5 A ning 12 V 2 A seade. Lisaks on kättesaadav lai valik toiteplokke, mis ei vasta standardile EN54.

Vaata tooteid
C-TEC Konventsionaalne tulekahjusignalisatsioon EN54

C-TEC Eesti (E-R 8:30-17:00)

TALLINN (Järveotsa tee 50c,13520)
E-post: info@bkeesti.ee
Info: (+372) 65 06 901
Tehniline tugi: (+372) 60 900 25

TARTU (Tähe 106b, 50107)
E-post: tartu@bkeesti.ee
Info: (+372) 77 66 000
Tehniline tugi: (+372) 77 65 300

C-TEC Eesti (E-R 8:30-17:00)

TALLINN (Järveotsa tee 50c,13520)
E-post: info@bkeesti.ee
Info: (+372) 65 06 901
Tehniline tugi: (+372) 60 900 25

TARTU (Tähe 106b, 50107)
E-post: tartu@bkeesti.ee
Info: (+372) 77 66 000
Tehniline tugi: (+372) 77 65 300

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade