Toiteallikad

Nõudlusega sammu pidades

Paljudes riikides nõuavad tuleohutust puudutavad seadused, et kohustuslike tulekahjusignalisatsioonisüsteemi toiteallikas peab olema standardi EN54-4 kohaselt sertifitseeritud. VdSi poolt sertifitseeritud ümberlülitusega C-TECi toiteplokid olid UK turul esimesed omasugused ja vastavad täielikult EN54-4 nõuetele, mistõttu need sobivad ideaalselt kiirega andurite, automaatsete teateedastussüsteemide, aspireerivate suitsuandurite, elektromagnetiliste uksehoidjate, ventilatsioonisüsteemide ja muu sarnase kontrollimiseks. Tootevalikus on 1,5 A; 3 A ja 5 A 24 V ning 2 A 12 V seade. Lisaks on kättesaadav lai valik 12 V ja 24 V toiteplokke, mis ei vasta standardile EN54 ja sobivad kasutamiseks vabatahtlikes tulekaitse- või päästesüsteemides. See tähendab, et C-TECi toiteplokkide tootevalik on valdkonna üks mitmekesisemaid.

Toiteplokid

Standardi EN54-4 kohaselt sertifitseeritud ümberlülitusega C-TECi toiteplokid säästavad energiat, kaitsevad akut täieliku tühjenemise eest, on varustatud ühepooluselise pingevaba ümberlülitusreleega, aku takistuse jälgimise ja aku laadimisvõime valikufunktsiooniga. Valikus on viis VdSi sertifikaadiga versiooni – neli 24 V mudelit nimivooluga 1,5 A (kaks tüüpi), 3 A või 5 A ning 12 V 2 A mudel, millel on valikuline STU kinnitusplaat automaatvalijate jaoks. Lisaks pakume valikulisi ’kaitsepuuriga’ ja ’ainult PCB’ toiteplokke, milles on kasutatud täpselt samu elektroonilisi komponente.

Vaata tooteid

Tippjõudlus

Lisaks populaarsetele EN54-5 kohaselt sertifitseeritud toiteplokkidele toodab C-TEC erinevaid alternatiivseid toiteplokke, mis sobivad kasutamiseks muul otstarbel, näiteks juurdepääsu reguleerimise, videovalve-, turva-, õekutse- ja induktsioonsilmuse süsteemide käitamiseks. Meie standardsed 24 V seadmed on nimivooluga 250 mA, 1 A, 2 A ja 3 A, meie 12 V seadmed aga nimivooluga 250mA, 1A ja 3A. Valikus on nii manipuleerimisvastase tugeva metallkorpusega kui ka kompaktsed kahekohalise alusplaadiga toiteplokid. Spetsiifilisest lahendusest sõltumata on kõik tooted kavandatud töötama parima võimaliku jõudlusega.

Vaata tooteid

Varuakud

Kõik päästesüsteemid peavad olema varustatud kvaliteetse varuakuga. Meie VRLA akude valikus leidub midagi nii keskseadmete, toiteplokkide, hädaolukordadeks kasutuseks mõeldud sidesüsteemide või isegi teiste tootjate seadmete jaoks.

Vaata tooteid