Vaegkuuljate silmussüsteemid
Sõnumi edastamine

Kuulake kõik!

C-TECi menukasse PDA induktsioonsilmuse seadmete seeriasse kuulub suur hulk erinevaid induktsioonsilmuse võimendeid, mikrofone, ühendusplaate ja testseadmeid. Selliste seadmete eesmärk on lihtsustada kuuldeaparaatide kandjate jaoks vestluses ja muudes tegevustes osalemist. Seeriasse kuuluvad erinevad mõistliku hinnaga vaegkuulmise komplektid kasutamiseks piletikassades, kirikutes, koosolekuruumides, auditooriumites, arstikabinettides ja muudes sarnastes kohtades. Õigesti paigaldatuna ületavad kõik vaegkuuljate komplektid praegu kehtivaid UK nõudeid.

Mis on induktsioonsilmus?

Te pole päris kindel, mida induktsioonisilmuse süsteem endast kujutab? Saage nende kohta teada kõik vajalik kõigest 4 minutiga!

Ringi liikudes

Meie 1,5 m2 ulatusega kaasaskantav vaegkuuljate silmussüsteem sobib suurepäraselt kasutamiseks pankades, postkontorites, väikestes koosolekuruumides ja piletikassades – kõikjal, kus toimub piiratud inimestevaheline suhtlus. Vaegkuulmise süsteemi saab hõlpsalt ühest kohast teise liigutada. Võimendi on aku eluea säästmiseks varustatud automaatse väljalülitamise funktsiooniga.

Vaata tooteid
 Fikseeritud vaegkuuljate komplekt C-TEC

Fikseeritud vaegkuulajate komplekt

Meie 1,5 m2 ulatusega fikseeritavad silmussüsteemid sobivad kohtadesse, kus toimub piiratud inimestevaheline suhtlus. Kättesaadaval on kaks vaegkuulmise versiooni – vabalt seisev või seinale kinnitatav (PDA103C) ja ML1/K fikseeritud silmussüsteem, mis on varustatud kahekohalise plaadiga ja ühendatakse vooluvõrku kaitsmega varustatud pistiku abil.

Vaata tooteid

Olulised vaegkuulajate sidepunktid

Võrdõiguslikkuse seaduse ja BS 8300 standardi nõuete täitmiseks on äärmiselt oluline, et kõigile oleks tagatud probleemideta ligipääs hädaolukordades kasutuseks mõeldud, uste juures paiknevatele jms sidesüsteemidele. Kui teie süsteem hetkel neile nõuetele ei vasta, pole paanikaks põhjust. Uue autonoomse induktsioonsilmuse süsteemi (PDA103i) saab kuulmispuudega inimeste abistamiseks sellistele seadmetele ka tagantjärele lisada.

Veekindlas korpuses seadmel on programmeeritavad sisend- ja väljundnupud, mis tähendab, et seda on võimalik seadistada ühilduma mis tahes sisesidesüsteemi põhimõttel töötava seadmega.

Vaata tooteid
Vaegkuuljate sidepunktid C-TEC
vaegkuulmise silmussüsteemid C-TEC

Sobivad väiksematese ruumidesse

Meie väikestesse ruumidesse sobivad vaegkuulmise silmussüsteemid suudavad katta kuni 50 m2 (7 m x 7 m) suuruse ala. Need sobivad ideaalselt telerituppa, magamistuppa, väikesesse koosolekuruumi ja nõupidamisruumi. Süsteemid sisaldavad kõike vajalikku kvaliteetse induktsioonsilmuse süsteemi loomiseks, sealhulgas ühendusjuhtmeid, induktsioonsilmuse kaablit ja kinnitusi.

Vaata tooteid

Keskmise suurusega ruumidesse

Võimas ja väga kulutõhus seinale kinnitatav C-TECi võimendi (PDA200E) ja AK seeriasse kuuluvad vaegkuulajate komplektid sobivad praktiliselt igasse ruumi suurusega kuni 200 m2 (11 m x 11 m). Valikus on erinevad komplektid kirikutes, ooteruumides, tervise- ja treeningkeskustes, teleritubades, kauplustes ja muudes sarnastes ruumides kasutamiseks. Lihtsate sisemiste kruviühendustega PDA200E paigaldamisega saab hakkama iga pädev elektrik.

Vaata tooteid
seinale kinnitatav vaegkuulmise silmussüsteemid C-TEC
teatrites, kinodes, kirikutes, konverentsiruumides vaegkuulmise silmussüsteemid C-TEC

Suurtesse ruumidesse

Suisa hädavajalik teatrites, kinodes, kirikutes, konverentsiruumides ja muude suuremate projektide puhul, kus suur tähtsus on helikvaliteedil. Meie tipptehnoloogiat kasutavad PDA-PRO võimendid tulevad toime 200 m2 kuni 1000 m2 suuruste pindadega. Tehniliselt edasijõudnud helisignaali töötluse, kahe XLR sisendi, laiendussisendi ja hõlpsat sisenditasandite, väljundpinge, fantoomvoolu ja metalli kompensatsiooni seadistamist võimaldava intuitiivse LED-liidesega võimendid on ühed võimsamatest praegu turul kättesaadavatest AFILS võimenditest.

Vaata tooteid

Teine etapp!

Meie uued PDA/D seeria võimsad kahefaasilised induktsioonsilmuse võimendid sobivad ideaalselt kasutuseks kohtades, kus minimaalne signaali ülevoolavus ja katkematu silmus (s.o surnud punktide puudumine) on äärmiselt olulised. Kättesaadaval on vabalt seisvad ja seinale kinnitatavad versioonid.

Vaata tooteid

Mida tähendab kahefaasiline induktsioonsilmuse süsteem?

C-TEC induktsioonsilmuseid

Erimeetmed

Lisaks on kättesaadaval valik eriprojektide tarbeks mõeldud induktsioonsilmuseid, sealhulgas autodes, bussides ja taksodes kasutatavad sõidukite silmussüsteemid ning üldkasutatavatele hoonetele mõeldud liftide induktsioonsilmuse süsteemid. Kõik süsteemid tagavad esmaklassilise helikvaliteedi, mida kasutajad C-TECi auhinnaliselt PDA seerialt eeldavad.

Vaata tooteid

Laiendusvõimalused

Soovite induktsioonsilmuse süsteemi lisada või laiendada? Tutvustame teile C-TECi unikaalset ja uskumatult paindlikku helisisendite laienduspesadel põhinevat süsteemi. Valikus on palju erinevaid seintele, lakke ja lauale kinnitatavaid ühekohalisi helisisendite pesasid, mis kõik on kavandatud eesmärgiga suurendada teie induktsioonsilmuse süsteemi helisisendite arvu ja vältida pikkade juhtmetega mässamist.

Vaata tooteid
C-TEC induktsioonsilmuse süsteemi laiendusvõimalused

Tehke end kuuldavaks

Ulatuslik valik elektreet-mikrofone, mis on valitud välja, kuna need on väga vastupidavad magnetvälja häirivale mõjule ja ühilduvad hästi meie PDA induktsioonsilmuse süsteemidega. Valikus on käeshoitavad, kõnepuldile, reväärile või lauale kinnitatavad mikrofonid, raadiomikrofonid ja ülesriputatavad mikrofonid – konkreetseks otstarbeks parima mikrofoni leidmine pole olnud kunagi lihtsam.

Vaata tooteid

Tõhus tehnoloogia testimiseks

Viimasepeal tehnoloogia, mis võimaldab testida mis tahes induktsioonsilmuse süsteemi vastavust kehtivatele Euroopa standarditele ja neid süsteeme kalibreerida ja hooldada. Tootevalik on lai, alustades meie uuenduslikust, kalibreeritud helisignaali generaatoriga FosMeter-Pro testkomplektist ja lõpetades kasutajasõbraliku RXTI1 induktsioonsilmuse kuulamisseadmega. Tänu sellele saavad paigaldajad veenduda, et paigaldatav süsteem vastaks kõrgeimatele võimalikele standarditele.

Vaata tooteid

C-TEC Eesti (E-R 8:30-17:00)

TALLINN (Järveotsa tee 50c,13520)
E-post: info@bkeesti.ee
Info: (+372) 65 06 901
Tehniline tugi: (+372) 60 900 25

TARTU (Tähe 106b, 50107)
E-post: tartu@bkeesti.ee
Info: (+372) 77 66 000
Tehniline tugi: (+372) 77 65 300

C-TEC Eesti (E-R 8:30-17:00)

TALLINN (Järveotsa tee 50c,13520)
E-post: info@bkeesti.ee
Info: (+372) 65 06 901
Tehniline tugi: (+372) 60 900 25

TARTU (Tähe 106b, 50107)
E-post: tartu@bkeesti.ee
Info: (+372) 77 66 000
Tehniline tugi: (+372) 77 65 300

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade