Quantec
Adresseeritav õekutse

Kvaliteetne õekutse tehnoloogia

Quantec on võimas ja intuitiivne adresseeritav kutsesüsteem, mis aitab tagada olulise teabevahetuse mis tahes hoones. Quantec on asendamatu kohtades, kus tõhusus on prioriteet, säästes töötajate aega, viies võimalikud häired miinimumini ning suurendades patsientide, klientide ja töötajate mugavust. Ideaalne kasutamiseks õdede või abi kutsumiseks, töötajate kaitseks ja konfliktist teatamiseks või dementsusega patsientide puhul. Quantec hõlmab mitmeid eraldi programmeeritavaid kutsenuppe, ekraane, nöörlüliteid, indikaatorlampe, jälgimispunkte, infrapunasaatjaid ja muud.

Nutikas teabevahetus

Iga Quantec-süsteemi südames on keskseade. Iga Quanteci keskseade jälgib kõiki võrguseadmeid, kontrollib kõikide kutsete marsruutimist ja edastamist ning on varustatud ühendustega võrgu, varuakude, sülearvutite (süsteemi programmeerimiseks), isikuotsingu ja DECT telefoniseadmete, printeri ja arvuti (Quanteci võimsa Surveyor andmehaldustarkvara käitamiseks) jaoks.

Vaata tooteid
õekutse Nutikas Quantec-süsteemi teabevahetus
Õuekutse andmete tõhus haldamine Surveyor andmehaldustarkvaraga

Andmete tõhus haldamine

C-TECi revolutsiooniline Surveyor andmehaldustarkvara võimaldab juhatajatel enda asutusi paremini kontrollida. Surveyor koostab aruandeid kõige aktiivsemate vahetuste, kutsele reageerimise aegade, kõige sagedamini külastatavate tubade ja muu sarnase kohta ning on asendamatu tööriist töötajate tõhususe ja kasutajate nõudmiste hindamisel ning optimaalse töötajate rakendamise/vahetuste mustri kindlaks määramisel.

Vaata tooteid

Selge pilt

Valik stiilseid koridoridesse paigaldatavaid infopaneele teavitavad töötajaid sissetulevatest kutsungitest koridorides, koosolekuruumides, palatites ja mujal. Õekutse infopaneelil kuvatakse kutse tüüp, asukoht ja (sõltuvalt seadmest, millelt kutse tehti) kutsungi tegija ID või nimi. Olete tüdinud kallitest piiparitest, mis võivad kergelt kahjustuda? Strateegiliselt paigaldatud Quanteci infopaneelid seljatavad vajaduse selliste seadmete järele.

Vaata tooteid
õekutse koridorides, koosolekuruumides, palatites
Quanteci õekutse indikaatorlamp sireen

Kõvasti ja selgelt

Tahate veenduda, et kutsed (õekutse) jõuavad inimesteni ka suuremates kohtades? Quanteci indikaatorlampe ja sireene on võimalik seadistada aktiveeruma ühe või mitme seadme kutse korral. Ideaalne konkreetsete alade eristamiseks või ’järgne mulle’ signaali andmiseks hoolekandeasutuste, hotellide, haiglate ja sarnaste asutuste koridoride lõpus.

Vaata tooteid

Kutsetest teavitamine

Quantecil on kutsenupp iga olukorra jaoks. Leidke endale sobiv meie laiast nupu ja magnetiga lähtestatavate kutsenuppude valikust. Kõik nupud on soovi korral kättesaadavad ka kaugühenduse pesaga. Võimalik on valida tavaliste ja täiustatud versioonide seast (täiustatud versioonidel on sisseehitatud sireen ja infrapunavastuvõtja). Lisaks on kättesaadaval valik atraktiivseid harjatud roostevabast terasest kutsenuppe.

Vaata tooteid
Quantec kutsenupp õekutse

Piisab lihtsalt tõmbamisest

Quantec-süsteemi vahendusel tehtavate tava- või tualettruumikutsungite jaoks mõeldud nöörlülitid on varustatud kahe standardi BS8300 nõuetele vastava tõmbekäepideme, 3-meetrise nööri ja üliereda LED-indikaatoriga. Lisaks on haiglates, kliinikutes või mujal, kus nakkuste kontrolli all hoidmine on esmatähtis, kasutamiseks võimalik tellida antibakteriaalse nööriga komplekti.

Vaata tooteid

Hankige vajalik varustus

Meie uus QT951 on inspireeritud üha suurenevast nõudlusest standardi BS8300 nõuetele vastavate tualettruumialarmide järele. See on taskukohane viis tõelise BS8300 funktsionaalsuse lisamiseks Quantec-süsteemile. Lisaks sellele, et hädasolija saab abi kutsuda, saavad töötajad edastada talle kinnitussignaali selle kohta, et abi on teel.

Vaata tooteid
Quantec QT951 kutsenupp õekutse BS8300

Inimeste kaitse

Kaitske töötajaid Quanteci ulatuslikku tootevalikusse kuuluvate infrapuna-kutsenuppude, lakke kinnitatavate vastuvõtjate ja raadiovastuvõtjate abil agressiivsete külastajate, ärritunud patsientide või sissetungijate eest. Meie infrapuna/raadiosaatjatega kombineerimisel on võimalik saata kaugkutseid näiteks psühhiaatriahaiglates, kõrgendatud turvalisusega üksustes, vanglates ja mujalgi.

Vaata tooteid

Sertifitseeritud EN54

Kuna paljudes riikides nõuavad tuleohutust puudutavad seadused, et tulekahjusignalisatsioonisüsteemi toiteallikas peab olema standardi EN54-4 kohaselt sertifitseeritud, oleme töötanud välja ümberlülitusega ja VdSi poolt heakskiidetud C-TECi toiteplokid. Need sobivad ideaalselt kiirega andurite, automaatsete teateedastussüsteemide, aspireerivate suitsuandurite, elektromagnetiliste uksehoidjate, ventilatsioonisüsteemide ja muu sarnase kontrollimiseks.

Tootevalikus on 1,5 A; 3 A ja 5 A 24 V ning 2 A 12 V seade. Lisaks on kättesaadav lai valik toiteplokke, mis ei vasta standardile EN54.

Vaata tooteid
toiteplokk EN54 suitsuandur uksehoidja C-TEC teateedastussüsteem

Õekutse abiseadmed

Tänu laiale abiseadmete valikule saavad kasutajad saata kutseid kutsenupu kaugpesa või muude ühilduvate liideste kaudu. Leidke endale sobiv abiline kaasaskantavate liikumisandurite, survepatjade ja õhulülitite, juhtmega appikutsenuppude, survemattide ja muude kasulike vahendite valikust.

Vaata tooteid

Abivahendid dementsust põdevatele inimestele

Quanteci uuenduslikud ja säästlikud dementsust põdevate inimeste abistamiseks mõeldud tooted aitavad tulla toime suureneva nõudlusega Alzheimeri tõbe ja teisi degeneratiivseid haigusi põdevate inimeste toetamiseks vajalike vahendite järele. Meie enureesi (voodimärgamise) andurid, voodist/toolilt lahkumise andurid, PIR toiteliidesed, põrandale seatavad survematid ja LED-tuled saab hõlpsalt integreerida juba olemasolevate Quantec-süsteemidega, saavutades sedasi suurepärase hinna ja kvaliteedi suhte. Dementsust põdevate inimeste hoolekandeasutustele pakume lisaks keskseadmeid, mis on töötatud välja koostöös ühe UK prestiižsema riikliku terviseteenistuse sihtasutusega (NHS Trust).

Vaata tooteid
Dementsuse abistamise seadmed C-TEC

Lihtne laiendada

Täiustage uusi ja olemasolevaid Quantec-süsteeme meie erinevate võimsate lihtsalt programmeeritavate universaalseadmetega. Teiste tootjate ümberlülitusmoodulitega sidumiseks mõeldud kompaktsed moodulid, relee väljundmoodulid vilkurite ja automaatvalijate aktiveerimiseks ning muud nutikad seadmed aitavad ehitada Quanteci vastama praktiliselt kõikide standardite, sealhulgas HTM08-03, nõuetele. Süsteemi laiendamiseks on võimalik kasutada meie Quanteci tsoonipõhiseid indikaatoreid, printereid ja isikukutse saatjaid.

Vaata tooteid

Olge valvel

Probleemid turvalisusega? Tutvuge Quanteci jälgimispunktidega. Need sobivad suurepäraselt ravimikappide, tagavaraväljapääsude, raha hoidvate kontorite ja laoruumide jälgimiseks, et vältida kõrvaliste isikute ligipääsu. Lisaks on neid võimalik kasutada töötajate teavitamiseks uksekellast, telefonikõnest või masinatega seotud tõrgetest. Iga jälgimispunkt on varustatud võtmega lahklülitiga juhuks, kui teil on vaja plaanitust kauem kaitstud alal viibida.

Vaata tooteid
Quantec jälgimispunkt ligipääsu jälgimiseks C-TEC

C-TEC Eesti (E-R 8:30-17:00)

TALLINN (Järveotsa tee 50c,13520)
E-post: info@bkeesti.ee
Info: (+372) 65 06 901
Tehniline tugi: (+372) 60 900 25

TARTU (Tähe 106b, 50107)
E-post: tartu@bkeesti.ee
Info: (+372) 77 66 000
Tehniline tugi: (+372) 77 65 300

C-TEC Eesti (E-R 8:30-17:00)

TALLINN (Järveotsa tee 50c,13520)
E-post: info@bkeesti.ee
Info: (+372) 65 06 901
Tehniline tugi: (+372) 60 900 25

TARTU (Tähe 106b, 50107)
E-post: tartu@bkeesti.ee
Info: (+372) 77 66 000
Tehniline tugi: (+372) 77 65 300

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade