Adresseeritav tulekahjusignalisatsioon

Tänu jõulisele mitme miljoni naela suurusele investeerimisprojektile on CAST C-TECi päris oma hajutatud andmetöötlussuutlikkusega adresseeritav tulekahjusignalisatsioonisüsteem, mis on kavandatud ja toodetud UKs. Paigaldamist, hooldust ja käitamist hõlbustavate unikaalsete omadustega CAST on tulekahjusignalisatsioonisüsteem, mida kõik endale tahavad.

Robustse tulevikukindla CAST sideprotokolli (C-TEC Addressable System Technology) abil töötav ja kontrollitav süsteem annab uue näo meie XFP ja ZFP adresseeritavatele keskseadmetele, mis ühilduvad laitmatult meie paljude erinevate oma klassi parimate tulekahjuandurite, teate/kutsenuppude, alarmisireenide ja visuaalsete häireseadete ning liidesmoodulitega.

Vastavalt kõikidele asjakohastele EN 54 osadele, sealhulgas EN54-13 (süsteemi ühilduvus), sertifitseeritud CAST on juba TELLITAV!

Adresseeritav tulekahjusignalisatsioon

 • Ühildub täielikult C-TECi XFP & ZFP adresseeritavate keskseadmetega.

 • Kuni 255 C-TECi UKs toodetud CAST adresseeritavat seadet silmuse kohta.

 • Kaks ’pehmet’ adresseerimisvõimalust – manuaalselt kaasaskantava programmeerimisseadme abil või automaatselt XFP või ZFP keskseadme vahendusel (võimaldab programmeerida ’üks väljas, kõik väljas’ süsteemi kõigest ühe nupuvajutusega; keerukamaid programmeerimisvalikuid saab rakendada hiljem).

 • Suur valik CAST välisseadmeid, alustades kolmest programmeeritavast tulekahjuandurist, tugevast süvistatavast või pinnale kinnitatavast teate/kutsenupust, erinevatest tulekahju alarmiseadmetest (sealhulgas sireenid ning W, C & O klassi visuaalsed häireseadmed) ja lõpetades võimsate liidesmoodulite ja paljude muude tarvikutega!

 • 40 V silmuse pinge, et isegi keskseadmest kaugel asuvad seadmed töötaksid ootuspäraselt.

 • Autonoomne otsustusprotsess kiireks reageerimiseks.

 • Erinevad kooditüübid võimaldavad süsteemi hõlpsalt programmeerida ja testida.

 • Võimas mitmetasandiline adresseerimine seadmete lisamise ja välja vahetatud seadmete tuvastamise hõlbustamiseks.

 • Erinevad helitugevused, toonid ja tuvastusrežiimid, mida on võimalik sülearvuti abil mis tahes CAST-iga ühilduva paneeli kaudu muuta.

 • Kiire andmeedastus ja -ülekanne tagab kiire reageerimise tulekahjudele, tõrgetele, eelalarmidele ja teistele süsteemi sündmustele.

 • Vähem soovimatuid/valealarme – CASTi optilised ja multifunktsionaalsed tulekahjuandurid kasutavad nutikaid algoritme, mis ei lase alarmil käivituda ajutiste sündmuste, nt äkiliste aurupahvakute, tagajärjel.

 • Tegutsemisvalmis – CASTi kuumaandurid on varustatud meie unikaalse ’HEART’ (HEat Analysis and Response Technology) algoritmiga, mis tagab nende pideva valmisoleku võimalikeks tulekahjudeks.

 • Vastavus standardi EN54-13 nõuetele süsteemi komponentide ühilduvuse ja ühendatavuse kohta tagab selle, et kõik süsteemi komponendid töötavad ootuspäraselt.

 • Lühise/katkestuse asukoha täpne tuvastamine paigaldamiseks ja hoolduseks kuluva aja vähendamiseks.

 • Suurepärane ühilduvus ka olemasolevate süsteemidega teeb uuendamise väga lihtsaks.

 • Funktsioon seadmete kiireks ja lihtsaks asendamiseks.

 • Erinevad kooditüübid võimaldavad süsteemi hõlpsalt programmeerida ja testida.

 • Tundlikku süsteemi on võimalik seadistada vastavalt konkreetsele otstarbele.

 • Toetab ENVISION tarkvara – kõik CAST-süsteemid ühilduvad täielikult C-TECi võimsa pilvepõhist kaugpääsu, andmehaldust ja süsteemi testimist võimaldava tarkvaraga.

 • Energia-, hooldus- ja paigalduskulude vähendamiseks integreeritav ka tulevikus toodetavate uute CASTi päästesüsteemidega.

CASTi eelised

Meie uue CAST protokolli kättesaadavus tõstab meie ühe või kahe silmusega populaarsete XFP paneelide tõhususe täiesti uuele tasemele. Kõik XFP keskseadmete olemasolevad omadused säilivad, kuid neile lisandub CASTi pakutav eelis – võimalus lisada silmusesse 255 seadet ja kasutada 40 V 450 mA silmusedraivereid. Kvaliteetse ja ökonoomse adresseeritava tulekahjusignalisatsioonisüsteemi paigaldamine pole kunagi olnud lihtsam. Tootevalikus on taskukohane 1 silmusega 16-tsooniline plastkorpusega või robustne 1 või 2 silmusega 32-tsooniline metallpaneeliga keskseade. Seadmetel on palju kasutaja- ja paigaldajasõbralikke omadusi ning lisaks võimalus siduda kuni kaheksa XFP keskseadet või kaheksa XFP repiiterit kahejuhtmelise RS485 võrguga.

Vaata tooteid
Adresseeritav tulekahjusignalisatsioon,i C-TEC Cast XFP paneelid
Adresseeritav tulekahjusignalisatsioon,i C-TEC Cast ZFP keskseadmed

Kõik vajalik ja enamgi veel

Meie tipptehnoloogilised ZFP CAST 1 kuni 8 silmusega ning puutetundliku ekraaniga kontrollitavad keskseadmed tähistavad tõelist revolutsioonilist pööret tulekahjusignalisatsioonisüsteemide tehnoloogias.

Vastavalt standarditele EN54-2, 4 ja 13 sertifitseeritud seadmeid on võimalik seadistada ühilduma mis tahes süsteemiga, alates väikesest ’üks väljas, kõik väljas’ süsteemist ja lõpetades suure ning keerukat tagajärg-põhjuse loogikat kasutava mitme silmusega 64-sõlmelise võrgusüsteemiga.

ZFP keskseadme puutetundlik värviekraan on kavandatud just kasutajat silmas pidades. Lihtsalt toksake soovitud valikul ja tehke vajalikud toimingud.
Võimas diagnostika, kiire silmuse selgeks õppimine, SafeMode (turvarežiim) ja unikaalne DeviceManager (seadmehaldur) annavad oma panuse, et teha ZFP keskseadmest üks võimsamaid turul.

Vaata tooteid

Täiuslikult kokkusobivad komponendid

Optilised, kuuma- ja multifunktsionaalsed tulekahjuandurid, mida on võimalik programmeerida töötama praktiliselt iga mõeldava suitsu- ja tulekahjuanduri rakendusega. LPCB heakskiit vastavalt EN54 asjakohastele osadele. Varustatud kahe üliereda ja igast suunast nähtava LED-indikaatorite ribaga, nutika anduri/aluse lukustusmehhanismi ja sisseehitatud silmuse lühiseeraldajaga. Avastamisseadmed on turul kättesaadavatest ühed võimsamad ja varustatud funktsiooniga, mis võimaldab seadistada erinevateks päevaaegadeks erinevat tundlikkust, ning nutikate algoritmidega, et vähendada valealarmide hulka inimeste ja vara kaitse arvelt järeleandmisi tegemata.

Vaata tooteid
C-TEC EN54 tulekahjuandurid

Esmaklassiline CASTi innovatsioon

Meie tasapinnale paigaldatav CASTi teatenupp pole mingil moel tavaline. Sisseehitatud silmuse lühiseeraldaja, hõlpsalt kasutatava lähtestatava ja puruneva klaasi tunnet imiteeriva tulekahjuteatenupu, pimedas helendava akna ja pärast aktiveerimist teatenupu esipaneeli valgustava punase LED ’alarmtäpiga’ avastamisseade on kahtlemata üks neist, mille turule tulekut pikisilmi oodati.

           

Vaata tooteid

Suurepärased CASTi kombinatsioonid

Standardile EN54 vastavad C-TECi adresseeritavad alarmisireenid/visuaalsed häireseadmed on varustatud kõige uuema tehnoloogiaga ja ühilduvad kõikide C-TECi CAST protokolli kasutavate ZFP ja XFP keskseadmetega. Valida saab kolme võimaluse vahel: ’Base’ – tagab ulatuse C-3-8 ja on mõeldud kasutamiseks osana alarmisireeni/visuaalse häireseadme/anduri aluse komplektist; ’Hi-Output’ – võimas seinale kinnitatav seeria ulatusega W-3.2-8.2; ja ’Compact’ – kuuest seadmest koosnev seeria, mille ulatus jääb vahemikku C-3-8 kuni W-3-3.1. Kõik mudelid on kättesaadaval sisseehitatud alarmisireeniga või ilma selleta.

           

Vaata tooteid
C-TEC EN54 CAST ZFP XFP
CAST alarmsireenide juhtseade

CASTi võimekad ühendused

Alustades standardsetest ja ühendusi ümberlülitusega sisend/väljundseadmetest, ühe ja 4-8-suunalistest alarmisireenide juhtseadistest, tsooni jälgimise seadmest ja mini sisend/väljundseadmest (kõik varustatud sisseehitatud silmuse lühiseeraldajatega) – meie CASTi liidesed sobivad ideaalselt ühendamiseks teiste tootjate seadmetega, näiteks rulluste, gaasi sulgklappide, suitsu väljatõmbeseadmete aktiveerimiseks ja paljuks muuks.

         

Vaata tooteid

Nutikas CASTi programmeerimine

Hõlpsalt kasutatav kaasaskantav programmeerimisseade võimaldab siduda CASTi andureid, manuaalseid teatenuppe, alarmisireene, visuaalseid häireseadmeid ja liidesmooduleid kasutajaga kõigest sekunditega. Koosneb integreeritud alusest otse CASTi andurite, alarmisireenide ja visuaalsete häireseadmetega ühendamiseks, ning kahest pesast CASTi abiseadmete programmeerimiseks. Patareitoitega seadmel on patareide säästmiseks automaatse väljalülitamise funktsioon. Lisaks saab seda kasutada seadmete testimiseks, et kontrollida näiteks seda, millal ’suitsu saanud’ CASTi andur on põhjustanud alarmi.

     

Vaata tooteid
C-TECi XFP ja ZFP CAST Envision pilveteenus, adresseeritav tulekahjusignalisatsioon

Envision pilveteenuse tugi

C-TECi XFP ja ZFP CAST süsteemid ühilduvad meie turvalise pilvepõhise kaugpääsu, andmehaldust ja süsteemi testimist võimaldava tarkvarapaketiga. Lisage CAST süsteemile ’IoT’ Gateway Hub, et pääseda ligi erinevatele suurepärastele omadustele, mis teevad paigaldajate, hooldajate, lõppkasutajate, töötajate ja hoone ohutusjuhtide elu lihtsamaks.

Tahate kontrollida süsteemi olekut eemal viibides? Pole probleemi! ENVISIONi pilveteenuse abil saate asukohast sõltumata luua põhjalikke objektipõhiseid aruandeid, mida on võimalik seadistada saabuma kord päevas, kord nädalas või kord kuus. See on abiks hoolsuskohustuse täitmise tõendamisel kontrolljälje abil. Soovite, et tulekahjusid, tõrkeid, teste ja muud süsteemi puudutavad teated saadetaks reaalajas teie arvutisse või nutitelefoni? Tehtud! Lisaks saate võimsa graafikamooduli jälgida kasutaja poolt üles laaditud asukohaplaanil tulekahju kulgu. Soovite kontrollida, kas hoone igakuiseid teste ka tegelikult tehakse? See kõik on võimalik pelgalt nupuvajutusega.

Ajastul, mil tuleohutusega seotud kohustuste eiramine võib lõppeda kohtuasjaga, teeb ENVISION teie töö lihtsamaks ja toodab lisaks ümberlükkamatut tõendusmaterjali selle kohta, et täidate enda kohustusi nõuetekohaselt.

Vaata tooteid

C-TEC Eesti (E-R 8:30-17:00)

TALLINN (Järveotsa tee 50c,13520)
E-post: info@bkeesti.ee
Info: (+372) 65 06 901
Tehniline tugi: (+372) 60 900 25

TARTU (Tähe 106b, 50107)
E-post: tartu@bkeesti.ee
Info: (+372) 77 66 000
Tehniline tugi: (+372) 77 65 300

C-TEC Eesti (E-R 8:30-17:00)

TALLINN (Järveotsa tee 50c,13520)
E-post: info@bkeesti.ee
Info: (+372) 65 06 901
Tehniline tugi: (+372) 60 900 25

TARTU (Tähe 106b, 50107)
E-post: tartu@bkeesti.ee
Info: (+372) 77 66 000
Tehniline tugi: (+372) 77 65 300

  Email (nõutav)

  Teema

  Teade